Virály

20. dubna 2022 12:14

redakce Prima Lajk

VIDEO: Patolog sdílel, co se stane s piercingy, když zemřete. Nechají je na těle?

Pokud jste slabší povahy, tohle čtení není pro vás.

Gerald Ledford se na TikToku těší obrovské popularitě z jednoho prostého důvodu. Nezasvěceným odhaluje tajemství pitevních praktik, které už upoutaly pozornost téměř 1,5 milionu lidí. Patolog často odpovídá na otázky zvědavých followerů, kteří chtějí vědět, co přesně se děje za zavřenými dveřmi na pitevně.

Jeden z fanoušků se tak v naději na to, že dostane uspokojující odpověď, zeptal, co se stane s piercingy na těle, pokud umře. „Budou odstraněny, nebo mi je patologové nechají?“ zeptal se uživatel. A jak vysvětlil Ledford, je to tak trochu obojí. V praxi se totiž odstraňuje jen jeden piercing, a tím je ten v jazyku.

@big_led73

Reply to @teenie1228 you get to keep all your piercings except the tongue 👅 I take your tongue out #piercing #piercings #bodyjewelry #autopsy #autopsytech

♬ Something Stupid - Percy Faith & His Orchestra

„Při pitvě vždy odstraňujeme jazyk, protože se musíme ujistit, že si ho člověk neskousl nebo v krku nemá drogy,“ vysvětlil patolog ve videu. „Takže pokud máš piercing v jazyku, musí pryč. Na bradavkách, nosu, uších, obočí nebo na intimních partiích ale zůstane,“ ubezpečil fanouška Ledford. Informací o odstraněném jazyku však šokoval své sledující víc, než si myslel.

Sdílejte článek
Štítky piercing sociální síť pitva patolog virál

Přečtěte si také