návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

VIDEO: Pečovatelka ve škole brutálně tahala za vlasy holčičku, aby ji donutila jíst. Tyhle kruté záběry šokovaly internet

Od zaměstnankyně školy, která se má starat o děti, byste takové zacházení opravdu nečekali.
Vydáno: 20.01.2019
Pečovatelka krutě zacházela s holčičkou
Pečovatelka krutě zacházela s holčičkou Autor: Youtube
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Sociální sítě pobouřilo video, na kterém pečovatelka ve škole My Little Playhouse Learning Center v Texasu nutí malou holčičku jíst tím, že ji tahá za vlasy. Všemu přitom jen přihlíží žena, která tento výjev natáčí a je slyšet, jak se směje. Na záběrech jsou zahyceny i ostatní děti, jak jí. K tomu nutí pracovnice i chudáka holčičku. Ta však o pokrm nejeví zájem, a tak ji krutá pečovatelka silou natlačí k talíři a zatahá za vlasy.

Celé video nemá ani jednu minutu a není jasné, kdy bylo natočeno. Na internetu se objevilo ve čtvrtek, a viděla ho i babička holčičky, která byla rozzuřená stejně jako ostatní uživatelé, kteří záběry viděli, a nechápala jednání zaměstnankyň, které v této škole mají o děti pečovat. Podle vyjádření společnosti My Little Playhouse Learning Center vydali prohlášení, že ženy ihned propuštěny. Videem se údajně zabývá také místní policie. Doufáme tedy, že vše pořádně prošetří a pracovnice budou náležitě potrestány. To, co nyní můžete vidět na videu níže i vy, by se totiž nemělo dít v žádné škole na světě.

 

 

Útok na ochrnutého mladíka

VIDEO 18+: Čtyři lidé zadrženi poté, co v živém vysílání na Facebooku mučili ochrnutého muže! Varování, video obsahuje kruté násilí!

Článek je zařazen v: pečovatelka , holčička , krutost , tahání , vlasy