Virály

26. ledna 2021 18:52

sarka.turcekova@gmail.com

VIDEO: Policie pátrá po muži, který naschvál olizoval číselník bankomatu! Co mu za tuhle nechutnost hrozí?

Policisté hledají muže, který se natočil u toho, jak olizuje číselník u bankomatů.

Týpek, který evidentně nevěří na existenci koronaviru, se rozhodl proti němu bojovat po svém. Začal se natáčet u toho, jak olizuje číselníky u jednotlivých bankomatů a záběry vysílal živě na sociální sítě. Nechutná videa zveřejňoval na svém Facebooku, kde ho mohli lidé v přímém přenosu sledovat. V jednom z klipů řekl "koronavirus, můj bože" a začal olizovat číselník bankomatu v Darnall. Jeden znechucený divák, který tvrdil, že to nebylo poprvé, co muž nahrál takovouto "senzaci" a pak ji vymazal, nahlásil video policii. A to s dodatkem, že šlo o druhý bankomat, který na videu olízl. Policie potvrdila, že incident byl oznámen ozbrojeným silám, přičemž vyšetřování stále probíhá.

Není to zdaleka poprvé, kdy lidé začali dělat něco podobně nechutného. Třeba minulý týden byla 46letá žena v Gloucestershire obviněna z přestupku proti veřejnému pořádku poté, co natáčela v nemocnici. Snažila se přesvědčit veřejnost, že koronavirus je lež. Debbie Hicks byla obviněná z používání výhružných a urážlivých slov a chování, které by mohly způsobit poplach nebo strach. Ve dvanáctiminutovém videu, které zveřejnila, ukazovala prázdné chodby v královské nemocnici v Gloucestershire. Video bylo nahlášeno policii v Gloucestershire a žena byl zatčena, ale propuštěn na kauci. Za svoje jednání však ještě stane před soudem.

V reakci na video dotčená nemocnice uvedla, že je extrémně zaneprázdněná, takže to rozhodně není tak, jak to vypadá na záběrech. Momentálně se nemocnice stará o víc než 200 pacientů s koronavirem.


Přečtěte si také