VIDEO: Řidič byl vyhozen kvůli klipu na TikToku. Co v něm proboha řekl, že to šéfa naštvalo?

Mluvit o práci na internetu se holt nevyplácí.

Devatenáctiletý mladík Ollie Tutt si přivydělával prací řidiče dodávky pro druhý největší obchodní řetězec ve Spojeném království Sainsbury. Práce ho docela bavila a často o ní mluvil na TikToku, kde ji popisoval jako „nejjednodušší práci na světě“. Na jeho profil však narazil i manažer obchodu, kterému se úplně nelíbil Ollieho slovník, a to, co ve videích říká.

Zvlášť se pozastavil nad klipem, který se stal úplným omylem virálem. „Je to asi ta nejjednodušší práce, jakou jsem kdy dělal,“ začal mluvit týpek ve videu, které se mu později stalo osudným. „Je dobře placená a je o mě vlastně postaráno. Moc toho nenadělám, jen sedím v autě a pořád na něco čekám. Všichni zákazníci jsou zatraceně milí a ještě jsem nezažil, že by některý z nich byl d*bil,“ dodal.

@olliedtutt

#fyp #sainsburys

♬ original sound - ChubbyKid

Co naopak Ollie lidem na internetu nedoporučoval, byla práce přímo v supermarketu. „Nepracujte v obchodě, to je sra*ka a hrozná nuda,“ řekl mladík. A možná právě tato věta natolik rozčílila manažera obchodu, že mu dal za pár dní od vydání videa vyhazov. Největší problém byl prý v tom, že mluvil o řetězci sprostě a nevybíravě. No, snad se týpek poučil a uvědomil si, že i jeho šéfové mají přístup na internet.

Sdílejte článek
Štítky Velká Británie zaměstnání obchod TikTok vyhazov Internet virání video

Přečtěte si také