Virály

15. dubna 2021 05:37

sarka.turcekova@gmail.com

VIDEO: Doktorka na TikToku tancovala s lidskou kůží a tukem! Následoval vyhazov?

Tak tohle je nechutné. Lékařku nenapadlo během operace nic jiného, než začít tancovat s tukem a pokožkou, kterou právě odstranila z pacienta.

Sociální sítě evidentně nemají na všechny oblasti našeho života tak příznivý vliv, jak by se mohlo zdát. Zatímco některé dívky tam sdílí návody na dokonalý make-up nebo vtipné hlášky, tak jsou lidé, kterým jejich působení na sociální síti přineslo řadu problémů. Příkladem z minulosti je už třeba kuchař, který prozrazoval veřejně tajemství svého kulinářského umění. Ani žena, která pracuje jako plastická chirurgička, však nedopadla dobře. Namísto toho, aby nějakým normálním způsobem třeba popsala svůj pracovní den, začala se v jednom videu na TikToku chlubit tím, že držela v rukou odstraněným tukem a kůží svého pacienta.

To ale nebylo všechno. Žena, která pracuje v brazilské obci Ribeirao Preto, na videu přitom tančila na živou hudbu. Je vidět, že v jedné ruce drží plastový sáček s lidským tukem, přičemž prohlásila, že to je tuk z prsou. V druhé ruce pak držela další sáček naplněný tekutinou a oznámila, že jde o tuk z podpaží. Na dalších videích pak různě tančí s lidskými orgány a komentuje to slovy „dnešní trofej“ a podobně. Lékařka byla po jejích nevhodných videích už pozastavenou lékařskou komisí. Chování lékařky je v současné době vyšetřováno a mezitím nebude moci ošetřovat pacienty. Pokud bude shledána vinnou z pochybení, může jí být odebrána licence.

Videa byla označena jako neetická a plastická chirurgička na nich podle všeho porušila nejméně pět vnitřních předpisů včetně sdílení snímků částí těla, a to i pokud by s tím pacient souhlasil.

Sdílejte článek

Přečtěte si také