Virály

15. června 2021 15:45

sarka.turcekova@gmail.com

VIDEO: Salón proslulý živou rybou v nehtech má novinku! Fakt chce někdo nosit penis?

Vzpomínáte si ještě na to, jak před pár týdny nehtové studio ukázalo živou rybičku v nehtu? Na svém Instagramu sdíleli i tuhle další "chuťovku".

Krátké virální video, které obletělo internet s velkou vlnou kritiky a vzbudilo pozdvižení, možná nebylo tím "nejpeprnějším", co kdo mohl od nehtového studia čekat. Ve videu byl natočený postup úpravy nehtu, který po dokončení vypadal stejně jako "akvárko" pro ryby. Vrcholem však bylo, když pak na konci videa do nehtu opravdu nechaly "nehtařky" jednu rybičku z vody vplout. Sice pak svoje fanoušky ubezpečovaly, že se živým rybám vůbec nic nestalo, ale příznivce si tím určitě nezískaly. Naopak lidé začali salón obviňovat z týrání zvířat.

Takzvaně umělecké video ovšem nebylo zdaleka prvním, co se na Instagramu studia Nail Sunny objevilo. V minulosti tomu předcházel další bizarní kousek. A to v podobě – podržte se, prosím – penisu. Možná kdyby se jednalo jen o texturu v podobě malých penisů, nebylo by na tom nic tak znepokojujícího. Tenhle penis však vypadal mimořárně realisticky dokonce i s ochlupením, které na něj bylo přiděláno. Tahle atrapa zdobila velký palec, na ostatní prsty by se však určitě nevešla. Korunu tomu pak jeho tvůrce nasadil tím, když na něj začal navlékat kondom... Živá zvířata u toho sice tentokrát neutrpěla, ale fakt nevíme, kdo by tohle chtěl dobrovolně nosit na nehtech...

Sdílejte článek
Štítky ryby Instagram studium penis nehty

Přečtěte si také