Virály

19. října 2021 14:18

redakce Prima Lajk

VIDEO: Servírku ze sexy restaurace Hooters drsně urazila zákaznice. Co hrozného jí řekla?

Číšnici ze známé restaurace Hooters dohnala jedna zákaznice až k slzám.

Jednadvacetiletá Keyla sdílela na TikToku se svými fanoušky hroznou zkušenost s jednou zákaznicí, která přišla s rodinou na večeři do restaurace Hooters. Ve známém řetězci proslulém kuřecími křidélky, které roznášejí servírky v krátkých šortkách, pracuje právě i Keyla. „Jednou k nám přišla i moje bývalá spolužačka ze střední školy s rodinou oslavit narozeniny jejího otce,“ začala vyprávět dívka. „Její matka objednala asi 25 panáků drahé tequilly a hromady jídla,“ dodala.

Večer prý pokračoval normálně, bez jakéhokoli problému, až do doby, kdy chtěla žena zaplatit. „Jakmile si řekla o účet spustila na mě: ‚Kdybyste mi řekla, že ta večeře bude takhle drahá, možná byste dostala dýško‘, “ vzpomínala Keyla s tím, že není její povinností hlídat, kolik peněz nechá host v restauraci.

Třešničku na dortu tomu však nasadilo to, když po sobě naschvál celá rodina nechala neskutečný svinčík. „Po celém stole nastříkali kečup, rozlili všechno pití, napsali mi na doklad od účtu ,Jdi do p*dele‘ a nenechali žádné dýško,“ popsala celý incident naštvaná dívka.


Přečtěte si také