Sex na prvním rande. Ano, nebo ne?
Autor: iStock Sex na prvním rande. Ano, nebo ne?

VIDEO: Sexy holka vysvětluje, proč byste se měla s klukem vyspat hned na prvním rande

Tamara F. . Publikováno: 20.10.2021
Sex na prvním rande. Mít, či nemít – to je ta otázka.

reklama

Tiktokerka Eve Culling v tom má ale jasno. Na svůj účet na sociální síti totiž nahrála video, ve kterém dává jasně najevo, že byste měli mít sex už hned na prvním rande. Prý si tak můžete ušetřit spoustu času a případné zklamání budete mít rychle za sebou. Sama Eve totiž svým fanouškům vyprávěla jeden peprný zážitek ze svého vztahu.

„Nedávno jsem randila s jedním týpkem a chtěli jsme na to jít pomalu,“ vzpomínala dívka. „Šli jsme na věc asi až na desátém nebo patnáctém rande. Než jsme ale vůbec měli sex, několikrát jsme spolu řešili žhavá témata, jako co se nám líbí a jestli nemáme nějaké úchylky. On ale vždycky odpověděl, že nic takového nemá,“ popsala zážitek Eve.

Jakmile šli ale na to, její nápadník začal mluvit sprostě. „Vím, co si teď myslíte… Dirty talk mám taky ráda, ale tohle bylo něco úplně jiného! Týpek začal říkat věty typu: Jo! Jo! Chceš, abych ti udělal dítě?! Chceš mít moje dítě, aby všichni věděli, že jsi moje?“ vylíčila detailně tiktokerka ve svém videu, které vidělo 25,5 milionů lidí. Po tomto zážitku už muže Eve nikdy neviděla a zřejmě to nemá ani v plánu. V komentářích prozradila, že ten měsíc, co s ním ztratila, už jí nikdo nevrátí.

 

 

Dívka se rozbrečela kvůli zákaznici v restauraci

VIDEO: Servírku ze sexy restaurace Hooters drsně urazila zákaznice. Co hrozného jí řekla?

Megan Fox a Machine Gun Kelly

VIDEO: Sexy Megan Fox s přítelem neznají meze! Co žhavého předvedli na rapperově koncertě?

reklama