Virály

5. srpna 2020 17:23

sarka.turcekova@gmail.com

VIDEO: Sexy kráska byla zatčena, protože si vzala na pláž tanga! Koho tím tak pohoršila?

Žena si vzala na opalování na pláži bikiny a přijela na ni za to policie.

Když se žena z Ameriky chtěla opalovat na pláži Myrtle Beach v Jižní Karolíně se svými kamarády, tak si oblékla bikiny, které odhalují obě půlky pozadí tak jako klasická tanga. Ostatně bikiny jsou moderní a snad každá žena je zná. Jenomže její oděv evidentně pohoršil nějakou jinou ženu na pláži, tak na ni zavolala policii. Policisté si pak pro ni přišli na pláž a začali jí vysvětlovat, že se musí na veřejné pláži více oblékat. Začali jí předčítat nařízení o nahotě na veřejnosti, žena ale trvala na tom, že nahá není.

Argumentovala, že být nahý a mít na sobě tanga jsou dvě odlišné věci. Policisté jí však nakonec vysvětlovali, že je zakázáno i odhalování zadku, což tedy vylučuje nošení bikin a jakýchkoliv dalších tanga plavek. Nařízení prý také zakazuje odhalování jakékoliv části ženských prsou, tedy například i prosvítajících bradavek. To prý porušila pro změnu kamarádka téhle ženy, protože na sobě měla průsvitné bílé tričko. Za takové oblékání by prý měly podle nařízení dostat pokutu.

Každopádně ale nemají policisté právo člověka za nevhodné oblečení zatknout. Pouta však u ženy policisté odůvodnili jejím chováním – tím, že se ohradila, že není nahá. Nakonec se však policisté se ženami dohodli a propustili je bez pokuty. Ovšem poučili je, že by se měly víc zahalovat, a to i přestože bikiny na pláži nosily i další ženy… Na internetu se kvůli tomuhle videu strhla velká diskuze, někteří však souhlasí s tím, že byla žena příliš odhalena. Jiní lidé se spíš baví tím, která závistivka tu policii musela zavolat.

Sdílejte článek

Přečtěte si také