Virály

20. prosince 2017 14:13

redakce Prima Lajk

VIDEO: Skandál v Prostřeno! Pavel přiznal, že dal drogy do jídla úmyslně! Proč to udělal?

Vážně chtěl ostatní soutěžící přiotrávit?

Na minulý týden diváci pořadu Prostřeno! asi jen tak nezapomenou. Cestovatel a dobrodruh Pavel se tu totiž postaral o skandál, který nemá v soutěži obdoby. Po jeho jídle se 3 soutěžícím udělalo zle a museli být převezeni do nemocnice. Natáčení pak bylo na 3 týdny přerušeno a soutěžící se v nemocnici dozvěděli, že se v jídlu nacházelo THC. To bylo údajně v chilli koření z Etiopie od jedné z místních babiček. Pavel se ovšem dušoval, že šlo o omyl a o látce v jídle neměl nejmenší tušení. Jen málokdo mu to ovšem věřil. A měli proč.

Soutěžící Pavel Klega totiž, nejspíš kvůli mediálnímu tlaku, nyní zveřejnil na YouTube video, v němž se přiznává, že dal drogy, konkrétně marihuanu, do jídla schválně! Proč? Sám Pavel ji totiž používá proti bolestem zad a astmatu a myslí si, že je to rostlina budoucnosti. Chtěl tak, aby i ostatní poznali její účinky a při natáčení se uvolnili. Jenže s přípravou másla neměl zkušenosti, a tak tam dal marihuany až příliš.

Rozhodně tedy nechtěl, aby se ostatní přiotrávili a museli do nemocnice a svého činu nyní hluboce lituje. Chápe už, že dát drogy do jídla bez jejich svolení bylo nemorální. Dokonce pak před kamerou propukne v pláč. „Uvědomil jsem si, že riskovat můj život na cestách můžu, ale nikdo nemá právo riskovat život ostatních lidí. Hluboce a lidsky mě mrzí, že jsem jim způsobil újmu,“ přiznává Pavel ve videu s tím, že ostatním soutěžícím už osobně řekl pravdu. „Nejvíc mi trhalo srdce, že jsem musel všem lhát, protože to normálně nedělám,“ dodává.

Pavel se pak šel dokonce přiznat na policii, která přiznání v jeho případu bere jako polehčující okolnost. Sám pak opakuje, že lituje, kam až jeho čin zašel. Ze své chyby se ale prý poučil. Co si o jeho činu a přiznání myslíte vy?

Sdílejte článek

Přečtěte si také