Virály

20. srpna 2021 13:38

redakce Prima Lajk

VIDEO: Slovenská rapperka schytává kritiku za nový sprostý song. Zpívá o vlastní v*gině!

Rapperka Ema Lacová bojuje s kritiky.

Ema Lacová možná bude v reálu skromná holka, to samé ale prý neplatí o její vagině. Alespoň to tvrdí v novém songu s názvem Skromná, ve kterém slovenská zpěvačka a rapperka doslova zpívá o své „p*če“.

V „roztomilé“ písni plné vulgarismů, explicitních popisů a bezpochyby až příliš mnoha detailů se do toho rapperka skutečně opírá naplno, což si záhy budete moci sami ověřit i v přiloženém klipu. Potíž je v tom, že se mladá zpěvačka dostala do hledáčku kritiků, kterým se samozřejmě její kontroverzní song příliš nezamlouvá. Někteří dokonce tvrdí, že jím schvaluje, aby ženy byly sexuálně obtěžovány.

Proti tomu se samotná rapperka ostře vymezila. „Moze mi niekto vysvetlit spojitost medzi tym ze som powerful, sexual, ze mam fun, ze si robim svoj shit s tym ze bojujem proti sexualnemu obtazovaniu? Teraz akoze je to zrazu vpohode byt nasilnik? Juuuj slovaci, pocuvame iba dokonale zeny, modestne zeny? Pardon mam pravo na to any ma nikto neobtazoval aj kebyze natocim porno,“ uvedla v komentáři na YouTube, kde se to jen hemží názory. A jaký je ten váš?


Přečtěte si také