Virály

18. října 2022 16:23

redakce Prima Lajk

VIDEO: Streameři omylem natočili pouliční přestřelku. Nacházeli se jen pár metrů od akce!

Dvojice streamerů zachytila pouliční přestřelku během svého živého přenosu.

Twitch je platforma, kde mohou uživatelé sdílet různé druhy obsahu. Mohou to být hráči užívající si nejnovější videohru, aspirující kuchaři sdílející své nové recepty, nebo nadšení cestovatelé, kteří se dělí o své zážitky ze zahraničí. Vlastní kategorii koneckonců dostaly i sexy streamerky, co se rády přes den koupají ve svých vnitřních nafukovacích bazéncích. Každý si zkrátka může přijít na to svoje.

Dvojice streamerů z méně známého kanálu TheGorilla Radio Show hrající novinku Cult of the Lamb však nedávno zažila něco zcela jiného. Z jejich nevinného streamu se totiž rychle stala noční můra, když se stali svědky pouliční přestřelky. K té přitom došlo jen pár metrů od nich!

K incidentu došlo 14. října, diváci najednou uslyšeli několik hlasitých ran, pak jeden ze streamerů a jeho přítelkyně na Discordu vykřikli: „Ach můj bože!“ a po chvíli bylo jasné, že kousek od nich právě došlo k přestřelce. Nutno dodat, že streameři pochází z amerického města Chicago, kde je něco takového bohužel na denním pořádku. Pár je naštěstí v pořádku a v bezpečí, zprávy navíc neuvedly, že by v oblasti došlo k nějakému úmrtí, věřme tak, že se nikdo netrefil a nic podobného místní obyvatele znova nepotká. Tady ale vidíte, že ani streamování v Americe není zcela bez nebezpečí.


Přečtěte si také