Virály

4. listopadu 2021 13:41

redakce Prima Lajk

VIDEO: Střední škola poprvé zvolila za královnu krásy chlapce. Takhle mu to slušelo v šatech

Student střední školy v Missouri se stal prvním mužem v historii školy, který se stal královnou krásy.

Maturitní ples je pro středoškoláky jednou z nejvýznamnějších událostí během studia. V Americe je tradicí, že si studenti zvolí svou královnu a krále plesu a vyhrát tento titul je snem pro většinu teenagerů. Získat korunku však není jednoduché, zejména pro žáky, kteří nejsou považováni za „typické“ kandidáty. To už jste si ale mohli všimnout z mnoha teenage amerických komedií.

Přesto ale studenti střední školy Rock Bridge ve státě Missouri zbořili stereotypy a úplně poprvé v historii školy si odhlasovali mužskou královnu krásy. Stal se jím Zachary Willmore, člen roztleskávačského týmu a influencer na TikToku. „Ukázalo se, že lidi opravdu zajímám,“ řekl 18letý Willmore. „Je to pro mě odrazový můstek. Jsem opravdu šťastný,“ dodal se slovy, že mu blahopřáli i lidé na sociálních sítích.

@zachwillmore

Reply to @poopacus thank you guys so much for all the support I’ve received I can’t explain how happy I am tonight💕 #fyp #queen #homecoming #gay #viral #lgbt

♬ original sound - ★ Star Boy ★

Tam totiž mladý student zveřejnil video ze středoškolské korunovace, které si však kromě povzbudivých zpráv získalo i spoustu nenávistných komentářů a poznámek. „Samozřejmě jsem zaznamenal pár hejtrů. Poté, co jsem vyhrál, byl můj účet na TikToku dokonce na několik dní nahlášen a zablokován,“ vyjádřila se nová královna krásy Zachary Willmore. Podle všeho si z toho ale moc nedělá a má radost, že jsou jeho spolužáci tak otevření.

Sdílejte článek

Přečtěte si také