VIDEO: Svobodný otec se přiznal, proč nerandí se svobodnými matkami. Má pro to tenhle odporný důvod!

Pokrytectví tohohle muže nezná mezí.

Většina lidí by asi od svobodného otce čekala, že bude mít k svobodným matkám určitý respekt. Jenže to by se v případě youtubera Richarda Coopera šeredně spletli.

Cooper přednášel na konferenci pro muže a po chvíli se dostal k části, která nesla název „rizika randění se svobodnými matkami“. Video bylo zhlédnuto více než půl milionem lidí a v podstatě shrnuje všechny svobodné matky jako ženy s psychickými a osobními problémy, dětmi, které nejsou váš problém, ale ony z nich udělají váš problém, nevyrovnané a nenávistné vůči mužům a emocionálně nedostupné. Krásné, že?

Jedna problematická část se týkala rozchodu. Prý jsou zvyklé vztahy končit, a tak jim nedělá problém se s vámi rozejít i kvůli maličkosti. Jenže pro vás to není rozchod jen s danou ženou, ale i jejími dětmi, které vám za tu dobu mezitím mohly přirůst k srdci. Najednou tak máte zlomené srdce hned dvakrát nebo třikrát. Každopádně sociální sítě ke Cooperovi už nebyly tak milé jako tamější publikum. Byl kritizován a shazován jako zoufalec. Myslíte, že se ale v něčem trefil?

Sdílejte článek

Přečtěte si také