Virály

7. dubna 2021 18:23

sarka.turcekova@gmail.com

VIDEO: Tajemná youtuberka provedla velké odhalení! Vyšlo najevo, že je to 37letý chlap!

Populární japonská youtuberka s desítkami tisíc fanoušků, nedávno prozradila, že je ve skutečnosti jen převlečeným mužem.

Falešná „youtuberka“ Chiharu zahájila svou kariéru teprve v prosinci loňského roku, ale do konce března 2021 už přilákala 20 tisíc sledujících, přestože natočila pouze šest videí. Nebyla to ale obvyklá videa na YouTube, jak je znáte. Natáčela se spíš bez hlavy anebo s rouškou, s tím, že se natáčela při tom, jak chodí cvičit do parku. Kamera většinou směřovala na její bujné poprsí. Její nejpopulárnější video ukazovalo, jak se její velká prsa pohupují nahoru a dolů při běhání. Divné na Chiharu však bylo to, že i když několikrát ukázala svůj obličej před kamerou, nikdy si nesundala roušku a nikdy neřekla ani slovo. Ukázalo se, že měla velmi dobrý důvod.

Nedávno youtuberka zveřejnila nové video, v kterém se odhalila. Nebo spíš „odhalil“. Vyšlo totiž najevo, že je to ve skutečnosti chlap, který se celou dobu převlékal za ženu. Hned po spuštění videa všem bylo jasné, že jejich představa milované youtuberky je už navždy pryč. Během svého velkého odhalení 37letý Japonec řekl, že přišel s myšlenkou stát se youtuberkou loni poté, co mu zaměstnavatel snížil plat kvůli pandemii koronaviru. Aby toho nebylo málo, jeho milovaný mazlíček byl diagnostikován s rakovinou a vyžadoval nákladné ošetření. S vědomím, že atraktivní dívky snáze přitáhnou publikum, se rozhodl stát jednou z nich. Chiharu si nasadil paruku s dlouhými vlasy a oblékl si velkou silikonovou protézu, kterou napodobil ženská prsa. Pak začal natáčet videa ze svého nočního cvičení a běhání, aniž by o tom řekl komukoliv – netušila to ani jeho žena.

Nikdy nesnil, že se za tak krátkou dobu stane tak populárním, ale jeho úspěch ho přiměl k tomu, aby přemýšlel o etice svého projektu na YouTube. Chiharu řekl svým fanouškům, že poté, co se nad tím hodně zamyslel, se rozhodl, že už nemůže své pohlaví tajit, protože nechtěl stavět svou kariéru na podvodu. Aby ukázal světu, že nežertuje, předvedl všechny věci, které používal k tomu, aby se proměnil v prsatou krásku.

Sdílejte článek
Štítky ňadra kariéra YouTube běh youtuberka chirurgická maska pandemie covidu-19 youtuberka byla mužem

Přečtěte si také