Virály

9. června 2021 17:08

redakce Prima Lajk

VIDEO: Tatínek od rodiny pokořil světový rekord v klicích! Kolik jich dal za rok?

Světový rekord padl za dobrou věc.

V dnešní době na pomyslnou cenu otec roku (nebo aspoň otec týdne) nestačí už jen být vzorným manželem a otcem, který čas od času pro své děti udělá něco výjimečného. Dnes se o takové zvolání může ucházet jen někdo, kdo se skutečně může přetrhnout pro druhé, a to nejen pro své děti, ale klidně i stovky dalších dětí.

Čerstvě si tak dovolujeme do této úzké kategorie otců, kteří by si nějakou takovou cenu zasloužili, zařadit i následujícího muže. Nate Carroll z Wisconsinu totiž pokořil světový rekord v počtu kliků za rok, když jich zvládl 1 500 231. Ano, ve smyslu milion a půl kliků plus pár dalších navrch. A proč že tolik námahy?

Nebylo to, aby si nabrnknul mladší ženu a pořídil nové děti, jak by to asi mnozí čekali, ale aby vytěžil charitativní příspěvek pro rodiny padlých prvních respondentů. Ať už jsou to pozůstali padlých hasičů, policistů nebo záchranářů, tyto rodiny se často ocitnou ze dne na den ve velmi těžké situaci, a díky tomuhle tatínkovi teď vznikl peněžní fond, který právě jim bude pomáhat. Takže obří palec nahoru a jak vypadalo těch posledních pár kliků před stadionem plným fanoušků a známých, se teď můžete mrknout na videu níže.

Sdílejte článek
Štítky rodina otec světový rekord dobrý skutek Wisconsin kliky Nate Carroll

Přečtěte si také