Teenager tvrdí, že je z Marsu
Autor: Youtube Teenager tvrdí, že je z Marsu

VIDEO: Teenager tvrdí, že pochází z Marsu. Podle vědců říká pravdu! Věříte mu to taky?

Publikováno: 11.11.2018
Co všechno musí říct mladý kluk odborníkům, aby mu uvěřili, že je z Marsu?

reklama

Možná se vám to bude zdát neuvěřitelné, ale jeden ruský teenager tvrdí, že pochází z planety Mars, a přesvědčil vědce, že říká pravdu. Takže mu skutečně věří. Boris Kiprijanovič, známý jako Indigo Boy, překvapil lékaře, už když mu byly dva roky a uměl číst, psát i kreslit. Už pár dnů po narození navíc dokázal sám zvedat a držet hlavičku a podle jeho rodičů dokonce už po několika měsících začal mluvit, a to i o tématech, o kterých se před ním nikdy nezmínili – jako třeba mimozemské civilizace.

Ve svých sedmi letech zástupcům projektu Camelot, který se zabývá futuristickými vizemi, údajně hodinu a půl vyprávěl příběhy o jeho minulých životech strávených na Marsu a Lemurii a varoval je před katastrofami, které by mohly nastat na Zemi v letech 2009 až 2013. Podle svých slov žil na válkou zpustošeném Marsu, který nedávno postihla jaderná katastrofa.

Říká, že marťané jsou asi 213 cm vysocí, žijí na své planetě v podzemí a dýchají oxid uhličitý. Jsou prý nesmrtelní a přestávají stárnout ve 35 letech. Jsou technicky vyspělí, dokážou cestovat mezi hvězdami a měli velice silné vazby na starověké Egypťany. Sám Boris prý Mars navštívil Mars při jedné příležitosti jako pilot.

V říjnu 2008 projekt Camelot dělal rozhovor s Borisem společně s jeho matkou Naďou, která přihlásila svého syna do speciální školy pro nadané, přestože je samoživitelka a se synem bydlí společně jen v jednom pokoji. Zástupci projektu pak slíbili, že udalají vše pro to, aby Borisovi, kterého označili za okouzlujícího, rozkošného, plachého, ostražitého, vnímavého, citlivého a vysoce inteligentního, pomohli. Co všechno Boris o Marsu prozradil a jak asi dokázal, že mu vědci skutečně věří, můžete vidět v následujícím videu.

 

 

Muž, který údajně cestuje čase, byl na detektoru lži

VIDEO: Cestovatel v čase z roku 2030 prošel testem na detektoru lži. Co děsivého nás podle něj čeká?

reklama