Fitness kouč se zastal mužů v posilovnách 1
Autor: instagram.com/joeyswoll/ Fitness kouč se zastal mužů v posilovnách 1

VIDEO: Tiktokerka obvinila týpka v posilovně z obtěžování. Zastal se ho slavný fitness kouč

rd. Publikováno: 23.01.2023
Co už je bráno za obtěžování, a co naopak je úplně obyčejná lidská interakce?

reklama

Světem sociálních sítí, zejména TikTokem a komunitou lidí, co rádi chodí do posilovny, tento týden otřásá kauza jisté mladé krásky, která natočila virální video, v němž si stěžuje na nechtěnou pozornost od jiného muže ve fitku. Dívka, Jessica49, je na záběrech vidět, jak se natáčí, zatímco se připravuje na zvedání nějakého závaží – když v tom k ní přijde cizí mladík, aby se zeptal, jestli nechce dívka s něčím pomoc. Docela obyčejná věc, že?

@thejoeyswoll

Women are harassed in gyms and it needs to stop, but you are not one of them. An act of kindness or a glance does not make you a victim.

original sound - Joey Swoll

 

Jenže z jejího pohledu šlo o nechtěnou pozornost, obtěžování, pomalu až útok – zkrátka věci, které z ní dělají v očích současné společnosti – nebo alespoň několika lidí na Twitteru – oběť. A protože fitness influencer Joey Swoll už má podobných pseudokauz plné zuby, rozhodl se natočit vlastní video o tom, že zatímco nechtěná pozornost ve fitku je rozhodně něco, s čím se ženy střetávají, a na co by si muži měli dát pozor, ne každý pohled a ne každé oslovení je hned útok a něco, kvůli čemu by ze se sebe dívky měly dělat oběti. A nutno říct, že s tímhle rozumným a zdravým pohledem nakonec valná většina internetu souhlasí víc než s tím, co se snažila předat světu ona mladá tiktokerka.

Nová hra čelí bojkotu kvůli spisovatele J. K. Rowling 1

Herní fanoušci bojkotují novou hru ze světa Harryho Pottera. Vadí jim transfobní spisovatelka Rowling

reklama