Virály

21. července 2021 12:32

redakce Prima Lajk

VIDEO: Tohle je prý důkaz, že Yetti opravdu existuje! Turista ho natočil uprostřed lesa

Důkaz, nebo podvrh? Lidé na internetu diskutují o nových důkazech existence Yettiho, který byl natočen uprostřed michiganské přírody.

Na internetu se šíří nové virální video, které má dokazovat existenci mytické stvoření dvounohého hominida Yettiho. Lidé pátrají po legendárním sněžném muži už celá staletí, no zatím se nedokázala jeho existence oficiálně dokázat, ačkoli se internetem šíří nejrůznější záznamy a snímky.

Před nedávnem si však jeden turista v americkém Michiganu všimnul něčeho zvláštního uprostřed divočiny. Okamžitě si vzal do ruky telefon a začal natáčet. Uviděl, jak se v řece Cass, ve středu lesa, brodí obrovská chlupatá postava připomínající člověka a zvířete dohromady. Po návratu domů mu to nedalo a takzvaný důkaz o existenci sněžného může zveřejnil.

Video má za pouhé dva týdny na YouTube už více než 200 tisíc zhlédnutí a získalo téměř dva tisíce lajků. Vyšetřovatel Kyle Shaw z organizace Rocky Mountain Sasquatch Organization (RSMO) byl tímto videem velmi zaskočen a nedokázal s jistotou říct, zda se jedná o oficiální důkaz toho, že Yetti opravdu existuje. „Neříkám, že je to sněžný muž, ale také neříkám, že není,“ prohlásil. Jak sami můžete vidět i odborníci si lámou hlavu nad tím, zda se jedná o podvrh, nebo skutečnost. Asi zůstane záhada Yettiho navždy zahalena tajemstvím stejně, jako v případě lochneské příšery nebo mořské panny.


Přečtěte si také