návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím

reklama

Virály

VIDEO: Totálně ujeté účesy, které by si na hlavě nechali vytvořit jen šílenci. Vážně byste tohle udělali svým vlasům?

Nudí vás vaše obyčejně ostříhané vlasy? Zkuste příště za kadeřníkem přijít s fotkou jednoho z těchto šílenců.
Vydáno: 31.03.2019
Totálně ujeté účesy 1
Autor: Instagram/rainbowroadtrip Totálně ujeté účesy 1

Asi každý už měl někdy nutkání radikálně změnit svůj účes. Jenže, podle čeho si vybrat na tak zásadní krok kadeřníka? Pokud už máte svého osvědčeného, není co řešit. Ale co když ne? Pak nezbývá než zariskovat a svěřit sestřih svých vlasů holičovi, o kterém toho kromě pár pochvalných slov od známých nebo v komentářích na internetu nevíte. A pak už jsou jen dvě možnosti: buď vám na hlavě vytvoří účes přesně podle vašich představ, nebo popustí uzdu své fantazii a odejdete od něj s touhou popadnout strojek a oholit se dohola.

Pak ale taky existují lidé, kteří si na výstředních účesech ujíždějí a po svých kadeřnících je vyloženě vyžadují. Na hlavě pak nosí naprosto šílené výtvory, na které jsou náležitě hrdí. Hned několik jich můžete nyní vidět ve videu níže a věřte nám, že pokud považujete svůj sestřih za špatný, po zhlédnutí těchto exotů se budete se svými vlasy cítit mnohem lépe.

 

 

Účes a charakter

GALERIE: 8 různých pánských účesů, které vám prozradí hodně o jejich charakteru. Holky, jaký typ máte doma vy?

Článek je zařazen v: účesy , vlasy , sestřih , exoti , kadeřník

reklama