Virály

28. dubna 2022 16:16

redakce Prima Lajk

VIDEO: Třiadvacetiletá modelka má o 40 let staršího muže. Jak jejich vztah brání?

Willow Sias (23) je modelka a herečka, která se na Tinderu seznámila s o 40 let starším mužem a tvrdí, že ho miluje.

Její láskou je třiašedesátiletý David Simonini, kterého dívka na sociálních sítích prezentuje jako svého „kovboje“. Lidé jejich vztah začali okamžitě zpochybňovat a tvrdí, že je s ním Sias pouze kvůli penězům. A co na to modelka?

„Byl moje první a zároveň poslední rande na Tinderu. Šli jsme na rychlou večeři, protože jsem měla později večer rozhovor. Jsme jako zrcadla – naše energie spolu velice dobře korespondují, a dokonce jíme stejné věci, což je šílené,“ nechala se slyšet mladičká blondýnka.

„Často neděláme nic jiného, než že se spolu smějeme a dobře bavíme,“ pokračovala. Podle ní s Davidem, který je profesionální hráč blackjacku a stavař, sdílí spousty společných zájmů. Tohle zároveň není první modelčin vztah, ve kterém má staršího muže. Předtím randila s dvaačtyřicetiletým a sedmatřicetiletým.

„David pokaždé dodrží své slovo, což je pro mě opravdu sexy. Vždycky se ujišťuje, zda je o mě postaráno, mám pohodlí a zda něco nepotřebuju, a to je krásné,“ uzavřela Sias, která prý ve svém životě potřebuje stabilitu a bezpečí.

Její rodiče a přátelé prý jejich vztah schvalují a podporují je. „Rodiče jsou šťastní, že jsem já spokojená,“ dodala dívka. „David mi nedávno koupil Mercedes jen tak, abych měla hezký čtvrtek. Opravdu mě k smrti rozmazluje, což dělá můj táta taky,“ uzavřela. Z negativních komentářů ostatních lidí si prý pár nic nedělá.

@cowboy.and.angel

“Happy Thursday” 🥰 Cowboy surprised me with a beautiful Mercedes C450 AMG 🥺 #fypシ #agegapcouple #agegaprelationship

♬ My Type - Saweetie

Sdílejte článek

Přečtěte si také