Virály

13. ledna 2023 11:55

redakce Prima Lajk

VIDEO: Týpek na kameru zaznamenal vlastní infarkt. Z děsivých záběrů běhá mráz po zádech!

Mladý youtuber zveřejnil děsivé video.

Srdeční infarkt je strašákem dnešní moderní uspěchané společnosti, která žije neustále ve stresu. Na pozoru by se měli mít už nejen starší osoby, ale i mladí jedinci. Důkazem je koneckonců i Alain Bruno, který navzdory dobré fyzičce a nízkému věku prožil jeden z nejděsivějších momentů svého života, jímž šokoval celý internet. V roce 2015 totiž nahrál a YouTube video, na kterém prožívá infarkt.

„Byla to ta nejhorší věc, která se mi kdy stala,“ komentoval chvíli Bruno. „Měl jsem hrozné bolesti a zpanikařil jsem. Myslel jsem, že umírám.“ Naštěstí byl v bytě jeho spolubydlící, který okamžitě zavolal rychlou pomoc. Na videu, které vidělo více než 4,2 miliony lidí, je vidět, jak je mladý muž v jednu chvíli nesvůj a chytá se za srdce. V ten moment je jasné, že má silné bolesti a pociťuje šílenou agonii.

Naštěstí však všechno dopadlo dobře a včasně přivolaná pomoc Brunovi zachránila život. „Máš obrovské štěstí, že jsi naživu. Tohle je dokonalý příklad toho, proč by se nikdo neměl bát zavolat si při jakýchkoli problémech pomoc,“ okomentoval video jeden z uživatelů, zatímco další se vyděsil toho, že infarkt může postihnout i takto mladého a fit člověka.

„Nejhorší na tom je, že kdyby omdlel bolestí, pravděpodobně by se utopil,“ napsal děsivý scénář další komentující. Od onoho strašidelného incidentu se však Brunovi daří dobře, ačkoli si na sebe dává mnohem větší pozor.

Sdílejte článek

Přečtěte si také