Virály

16. února 2022 12:32

redakce Prima Lajk

VIDEO: Týpek odečítal dolar z dárku k Valentýnu pokaždé, když na něj přítelkyně křičela. Kolik mu zbylo?

Mladý influencer vyvolal vášnivou debatu na internetu poté, co sdílel video o dárku k Valentýnu pro svou přítelkyni.

Tiktoker Isaac Ramirez si dal minulý rok stranou obálku se 360 dolary (v přepočtu přibližně 7 688 korun) na valentýnský dárek pro svou snoubenku. Říkáte si, že je to krásné gesto? Všechno to mělo ale jeden velký háček. Pokaždé když na něj totiž jeho přítelkyně zakřičela, nebo se jinak rozčílila, z valentýnského „fondu“ vzal Isaac jeden dolar a přesunul ho do jiné obálky.

„Minulý rok jsem schoval na dárek pro svou snoubenku 360 dolarů, ale za každý den, co na mě křičela, jsem odebral jeden dolar,“ uvedl na začátku videa influencer. Postupem času tak z obálky peníze postupně ubývaly. „Je svatý Valentýn a v obálce zbylo 40 dolarů pro přítelkyni a 320 dolarů pro mě,“ smál se týpek, který všechny peníze za hádky daroval sobě.

Video na TikToku vyvolalo v komentářích vášnivou debatu a mnoho lidí Isaacovi radilo, aby se se snoubenkou rozešel. „Je čas si najít novou holku, když tahle na tebe křičí 320 dní v roce,“ napsal jeden z fanoušků. Druhý zase influencerovi poradil, že když se se svou holkou rozejde, ušetří další peníze. Jiní uživatelé se však dívky zastaly. „Zajímaly by mě spíš ty důvody, proč na tebe křičela,“ zaznělo v komentářích.

Sdílejte článek
Štítky vztah virál svatý Valentýn dárek k valentýnu

Přečtěte si také