Virály

16. února 2022 11:34

redakce Prima Lajk

Žena v přímém přenosu řekla, že předstírá všechny své orgasmy! Jak zareagoval chudák partner?

Mladá žena veřejně ponížila svého partnera, když zavolala do rádia a řekla, že předstírá všechny své orgasmy.

Šestadvacetiletá Chelsea se rozhodla vyřešit partnerské problémy v ložnici dost krutou metodou připomínající veřejné lynčování. Když totiž zavolala do živého vstupu australské rádiové stanice, na moderátory rovnou vybalila, že v posteli s přítelem vždy předstírá orgasmus a neví, co s tím má dělat. Ze začátku prý o tom dvojice mluvila doma, ale poté se žena cítila tak provinile a trapně, že jí vyvrcholení trvá dlouho, až to začala předstírat.

„Jen potřebuji asi trochu víc času,“ řekla Chelsea zaskočeným moderátorům, kteří se rozhodli okamžitě zkontaktovat partnera Anthonyho, se kterým randí dva a půl roku. „Myslel jsem, že to dělám dobře,“ řekl dost zaskočený muž v éteru poté, co ho přítelkyně veřejně konfrontovala. „Nevím, co jiného můžu dělat… Myslel jsem, že jsou moje triky docela dobré,“ poznamenal smutně Anthony, který byl celým rozhovorem vyvedený z míry.

Moderátoři dvojici ujistili, že se jedná o dost běžný problém a raději by ho měli vyřešit v soukromí. „Nejlepší pro váš spokojený sexuální život bude, když budete o problémech mluvit,“ poznamenala jedna z moderátorek, zatímco druhý hlasatel vyzval všechny mužské posluchače, aby okamžitě zavolali svým přítelkyním a ujistili se, že neprožívají stejný problém.

Sdílejte článek
Štítky Sex orgasmus přímý přenos Chelsea FC vztahové drama předstíraný orgasmus veřejné lynčování

Přečtěte si také