Virály

14. září 2021 14:15

redakce Prima Lajk

VIDEO: Týpek si pochutnával na burgeru před protestujícími vegany. Co mu na to řekli?!

Video muže rozdělilo internet na dva tábory.

Jordan Adams je na TikToku známý díky zábavným videím, ve kterých plní ty nejrůznější výzvy od svých fanoušků. Jeho poslední challenge však vyvolala dost negativní ohlasy mezi uživateli na internetu. Úkol pro Jordana zněl ale jasně: „Sněz ten největší burger na světě před bandou protestujících veganů“ a týpek neváhal ani vteřinu. Koupil si burger, i když o jeho velikosti bychom mohli polemizovat, a začal se jím ládovat před tisíci vegany.

Většina demonstrantů na něho zprvu jen koukala, tiše stála uprostřed rušné ulice a v klidu držela cedule a obrazovky ukazující, jak brutální může být zemědělský průmysl, když jde o zvířata. Jeden z nich se na Jordana dokonce usmál a nazval ho vtipálkem. Jiní už tak tolerantní ale nebyli, zvlášť po tom, co jim tiktoker nabídl, ať si také kousnou. Nazvali ho ubohým a zeptali se ho, zda je na sebe pyšný.

@yourajokeman

Reply to @morejokeman MHHHHMMMMMM

♬ original sound - Jokeman

Podobné názory měli i lidé na internetu poté, co influencer nasdílel video na svůj TikTok profil. „Nemůžu si pomoct, ale myslím si, že to, co děláš, je extrémně neuctivé. Sice nejsem vegan, ale všichni bychom měli respektovat rozhodnutí ostatních,“ napsal jeden z uživatelů s tím, že tohle už je za čárou. Další ale zase napsal: „Jak na tebe můžou být naštvaní a zároveň očekávat, že lidem na ulici nebudou vadit fotky a videa mrtvých zvířat.“


Přečtěte si také