Virály

26. listopadu 2019 15:24

redakce Prima Lajk

VIDEO: Týpek vytvořil internetovou seznamku, na které mohou holky randit pouze s ním. Kolik už jich sbalil?

Co dělat, když vás na Tinderu a dalších seznamkách nikdo nechce? No přece vytvořit si vlastní aplikaci a zakázat do ní přistup ostatním chlapům!

Tinder a ostatní internetové seznamky jsou plné lidí, kteří zde zoufale hledají štěstí. Jenže ani zde se každému nezadaří a mnoho smolařů je rádo, když dostane nějaký ten „swipe doprava“. K těmto smolařům se počítal také Brit Aaron Smith. Ten byl z těchto seznamek už značně otráven a unavovalo ho zbytečné soupeření s ostatními muži. Přišel proto s opravdu „geniálním“ nápadem.

Vytvořil si totiž vlastní internetovou seznamku s názvem Singularity, do níž se může přihlásit nekonečno žen, ale pouze jeden muž. A tím je on sám. Aaron si tak chce zajistit stoprocentní úspěšnost a dámy samozřejmě už dopředu tak trochu vědí, do čeho jdou. Smith chce zároveň touto vtipnou vychytávkou poukázat na absurditu současné společnosti.

Aaronův nejlepší kamarád a spolutvůrce aplikace říká, že Singularity může být revolucí v internetových seznamkách. Jestli tím myslí, že si každý nezadaný chlap vytvoří vlastní Tinder, asi se tedy opravdu máme na co těšit. Seznamka se zatím nachází v testovací fázi. Příliš velký zájem o ni ale prozatím prý není a moc žen Aaron zkrátka nenalákal, natož aby je sbalil. On je ale pozitivní a nejspíš doufá, že se to brzy změní.


Přečtěte si také