Umírající žena natočila dojemný vzkaz příští partnerce svého muže 1
Autor: tiktok.com/justincase912 Umírající žena natočila dojemný vzkaz příští partnerce svého muže 1

VIDEO: Umírající manželka nahrála vzkaz příští ženě svého muže. Co zdrcujícího jí řekla?

rd. Publikováno: 02.02.2023
Vzkaz umírající ženy přivedl internet k slzám.

reklama

Život je někdy obzvlášť krutý. Jistá Emily si odjakživa přála mít děti, o to první ale nedávno tragicky přišla a nyní se sama připravuje na smrt. Co víc, celý internet teď dojala čerstvým videem na TikToku, kde předala vzkaz budoucí ženě svého muže. Co v něm stojí a proč vlastně žena umírá?

Emily má podle lékařů zauzlená střeva. Ze stejného důvodu pravděpodobně zemřela i její dcera, potvrdit to má až pitva. V tuto chvíli je ale potíž v tom, že lékaři nedokážou Emily příliš pomoci. Přerušili sice přístup k trávicímu traktu, což jí poskytlo aspoň nějaký čas navíc, zároveň ale nyní nemůže pít ani jíst, a do toho má velký problém s tvořením a polykáním slin. Jedinou šancí na záchranu je extrémně riskantní operace.

 

Předtím, než ji postoupí, začala tedy Emily připravovat svého muže na možnost, že by ji nepřežila. Kromě jiného to pak zahrnuje i video pro jeho budoucí partnerku, v němž muže chválí, popisuje ho jako velmi kreativního, inteligentního a milujícího. A že každá žena, které by jej měla, by byla tou nejšťastnější na světě. Dojemné video si můžete přehrát výše. Mezitím celý internet doufá, že to žena zvládne a své vysněné rodiny se přece jen někdy dočká.

Velmi blízký vztah dvou sester 1

VIDEO: Rodinný bizár roku? Tyhle sestry si společně daly nahou koupel. Jejich důvod vás šokuje

reklama