Virály

18. listopadu 2022 11:33

redakce Prima Lajk

VIDEO: Věrný pes zachránil 6leté dítě před útokem jiného psa! Neuvěřitelné záběry berou dech

Německý ovčák zachránil šestileté dítě před napadením sousedovým psem.

Říká se, že pes je nejlepším a nejvěrnějším přítelem člověka. Stojí mu po boku už tisíce let a svému páníčkovi pomáhá nejen psychicky, ale i fyzicky. Psí chlupáčové totiž dokážou své milované majitele ochránit i před opravdovým nebezpečím. Silný příběh malého chlapce a jeho pejska Tanka z americké Floridy to jen potvrzuje. Stačila totiž jen malá sekunda a obrovský malér a neštěstí bylo na světě.

Vše přitom začalo úplně nevinně, když si šestiletý chlapec hrál se svým německým ovčákem Tankem na dvoře před rodinným domem. Neuvěřitelné záběry zachycují, jak se zničehonic přiřítil sousedův pes a obrovskou rychlostí se hnal přímo na malé dítě, které se před zvířetem snažilo utéct, ale marně. Naštěstí ale odvážný ovčák na nic nečekal a mezi malého bezbranného páníčka a zuřivého psa se postavil, dokud nepřiběhl soused, aby dítěti pomohl.

@flodaboy1

#homeprotection #germanshepherd #mansbestfriend #guarddog #bluenose #fyp #floridacheck#floridaboy

♬ Dogs Out - DMX

„Náš Tank včera v noci zachránil mého synka před zmrzačením nebo ještě něčím horším,“ zveřejnila vystrašená, ale zároveň vděčná matka chlapce na TikTok děsivé záběry. „Váš pes je opravdový hrdina,“ chválili lidé Tanka na sociální síti.

Sdílejte článek
Štítky pes nehoda dítě zahraničí pes záchranář

Přečtěte si také