Virály

24. května 2021 14:52

redakce Prima Lajk

Vítězná skupina Eurovize popírá šňupání kokainu během živého vysílání. Záběry ale hovoří jasně

Vážně to byla střízlivá oslava, jak italská kapela tvrdí?

Evropskou hudební soutěž Eurovize většina lidí tak nějak ignoruje, málokdy z ní totiž kromě bizárů vzejde taky nějaký kvalitní hudební interpret. A jinak tomu bohužel není ani letos – ačkoliv ten bizár je tentokrát přece jen o něco kontroverznější.

Zdá se totiž, že během živého přenosu byl frontman vítězné kapely Maneskin z Itálie přichycen, jak přímo v sále šňupe kokain. Damiano David ale nařčení popírá a tvrdí, že je ze stolu uklízel rozbité sklo. Údajně to chce dokázat tím, že si udělá test na přítomnost drog v těle. Kapela na svých sociálních sítích rovněž uvedla, že je zásadně proti užívání drog. Nicméně zrovna v tomhle případě by šlo namítnout, že by v rámci správné rock’n’rollové image měli raději vše přiznat, protože jestli si někdo myslí, že se ti nejslavnější rockeři světa staly úspěšnými, aniž by si někdy něco šňupli, tak se šeredně plete. A tyhle legendy rozhodně druhý den nic nezapíraly.

Sdílejte článek
Štítky Itálie kokain hudební skupina přímý přenos Eurovize skupina Eurovision Song Contest drogy živý přenos Måneskin Damiano David

Přečtěte si také