VIDEO: První záběry nové soutěžící Djany v LIKE HOUSE! Co na její příchod říkali ostatní?

MilanR. Publikováno: 24.05.2021
Populární reality show je bohatší o jednu soutěžící, tiktokerku Djany. Co na její příchod říkali ostatní influenceři?

reklama

Už minulý týden jsme vás infomovali o tom, že do reality show LIKE HOUSE přichází osmá soutěžící, která stejně jako ostatní influenceři bude bojovat o výhru půl milionu korun. Jedná se o známou tiktokerku Djany s perskými kořeny, která je známá svými hodně upřímnými videi, v nichž si často nebere servítky. Do pořadu se pak přihlásila proto, že chtěla vypadnout ze své komfortní zóny. „Díky účasti v této reality show se přesvědčím, kdo z lidí v mém okolí jsou opravdoví kamarádi a kdo ne. Vím, že hodně lidí pořad odsuzuje a mně to ukáže, jestli mě kamarádi podpoří, i když se jim pořad nelíbí. Je to pro mě zkouška,“ řekla Djany.

Právě dnes uvidíte v televizi její nástup do vily, o němž neměli ostatní influenceři ani tušení. A když na ně čekala na zahradě s korunkou na hlavě, neskrývali své velké překvapení. A to i vzhledem k tomu, že se Djany na TikToku nevyjadřovala o reality show LIKE HOUSE dříve zrovna lichotivě. Jenže jak říká youtuber Datel, každý má právo změnit názor a všichni jsou zvědaví, jak se jim s nekompromisní Djany bude ve vile žít. Zapadne do party? A jaký dojem udělala na ostatní?

Nový díl reality show LIKE HOUSE můžete sledovat dnes v 17:15 na Primě. Minulé díly můžete dohnat v našem ARCHIVU.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

IKE HOUSE (26) - Djany přichází do LIKE HOUSE
Influencerka Djany v LIKE HOUSE!

GALERIE: Do LIKE HOUSE přichází nová soutěžící! O půl milionu bude bojovat známá tiktokerka

Jenis a Tomi.

VIDEO: Pravda o vztahu Tomiho a Jenise v LIKE HOUSE! Jak to spolu opravdu mají?

reklama