Youtubeři

20. května 2021 15:06

redakce Prima Lajk

VIDEO: Pravda o vztahu Tomiho a Jenise v LIKE HOUSE! Jak to spolu opravdu mají?

Je mezi populární dvojkou pořád ještě bromance, nebo už se jedná dávno o romantiku?

Zatímco v médiích se řeší hlavní vztah youtubera Datla s Barčou Stříteskou, diváky baví v reality show LIKE HOUSE ještě víc jiná dvojice. Mezi největšími pohodáři vily youtuberem Jenisem a tiktokerem Tomim to totiž čím dál více jiskří a už několik týdnů baví diváky svými vtipnými narážkami a romantikou. A jak se zdá, jiskření mezi nimi jen tak neutichne.

To už není bromance, tohle je romance,“ přiznal ve zpovědnici Tomi. Ano, jejich každodenní narážky jsou zatím jedním velkým humorem, ostatní soutěžící ale s nadhledem dodávají, že člověk si nikdy nemůže být vším naprosto jistý. Tomi s Jenisem si evidentně rozumí a jejich vtípky naštěstí opravdu nikoho neurážejí. „Oni si z toho sice dělají srandu, ale vím na sto procent, že jim to nevadí. Naopak to podporují. Pořád jim říkám, ať jsou spolu. A oni, že přemýšlejí. Jenis mi včera řekl, že při vyvolávání duchů myslel na Tomiho,“ prozradil se smíchem dočasný host vily Honza Bendig. Podobně to vidí i Marek.

U Tomiho a Jenise se rozvíjí stránka, kterou ještě neznali. Třeba si na to nehrajou. Nějaká jiskra tam možná prolítla a třeba z toho něco bude. Měli by si dát pusu a zjistit, co budou v tu chvíli cítit,“ tvrdí Datel. A co na to Jenis? „Nevím, co má Tomáš za lubem. Teď mě na chvilku vyměnil za Honzu Bendiga, takže mám klid, než na mě zase skočí. Budu chvíli sám a pak se mu budu zase věnovat,“ řekl se smíchem. Tuhle „romanci“ budeme ještě v následujících týdnech sledovat hodně rádi.

Dívejte se na reality show LIKE HOUSE každý všední den v 17:15 na Primě! Minulé díly můžete dohnat v našem ARCHIVU.


Přečtěte si také