návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

VIDEO: Záběry smrtící srážky Uberu s chodkyní, které děsí internet! Vážně nemohlo robotické auto tragédii zabránit?

Podle úřadů je samořízený vůz společnosti Uber bez viny. Zveřejněné záběry ovšem lidi na internetu příliš nepřesvědčily.
Vydáno: 22.03.2018
Uber srazil člověka.
Uber srazil člověka. Autor: profimedia.cz
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Před pár dny zasáhla celý svět tragická zpráva o prvním případu, kdy samořízený vůz společnosti Uber srazil ve městě Tempe v Arizoně chodkyni. Společnost ihned pozastavila testování těchto vozů a všichni čekali, co bude dál. Podle následného vyšetřování a prohlášení policejní náčelnice Sylvie Moir ovšem automobil za způsobenou smrt ženy nemohl. 49letá chodkyně totiž přecházela vozovku za úplné tmy mimo přechod a bez výstražných prvků. Tragédii tak by prý nemohl zabránit ani běžný či zkušený řidič.

Jako důkaz pak policie zveřejnila děsivé video z nehody. Na té vidíme jak drsné záběry srážky, tak vnitřní pohled na nic netušícího “řidiče“. Jenže lidé jsou i po tomto videu rozděleni na dva tábory. Zatímco ten první souhlasí s výsledky šetření, ti druzí varují, že se chyba nachází i na vině auta.

Ti sice nevylučují, že na hlavní vině je stále chodkyně, i přesto měl ovšem vůz pomocí svých senzorů a infrakamer ženu na silnici zaregistrovat. Ten ji však podle záběrů vůbec nezaznamenal. A to může podle kritiků do budoucna představovat problém. Co si myslíte po těchto záběrech, jež rozhodně nejsou pro slabé povahy, vy?

 

 

Muž umřel poté, co mu kolega strčil hadici kompresoru do řitního otvoru

DĚSIVÉ! Muž zemřel poté, co mu kolega strčil hadici od kompresoru do análního otvoru. Proč to proboha udělal?

Ve stanici zastavil vlak duchů

VIDEO: Strašidelné záběry, které děsí internet! Kamera zachytila záhadný vlak duchů přijíždějící do stanice. Co to ve skutečnosti bylo?

Článek je zařazen v: uber , srážka , chodkyně , smrt , děsivé záběry , samořídící auto