návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

VIDEO: Záběry z ultrazvuku zachycují dvojčata, která se spolu perou v děloze. Jejich bitka rozesmála internet

Prali jste se se svým sourozencem často? Pak vězte, že tahle dvojčata s tím začala už v děloze.
Vydáno: 16.04.2019
Ultrazvuk zachytil rvačku dvojčat v děloze 1
Autor: Youtube / The AIO Entertainment Ultrazvuk zachytil rvačku dvojčat v děloze 1
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Sourozenecké bitvy nejsou v žádném případě neobvyklým jevem. Většina z nich ale na tyhle souboje čeká až po narození. Jinak tomu bylo v případě dvojčat z Číny, která se spolu perou už v děloze. Alespoň to ukázaly záběry z ultrazvukového vyšetření, kterými se teď baví celý internet. Tao, otec těchto dvou miniboxerek (ano, obě jsou holčičky!), sdělil médiím, že video natočil během předporodní kontroly koncem loňského roku.

Od té doby, co jej zveřejnil na internetu, už má více než 2,5 milionů zhlédnutí a přes 80 000 komentářů. Jeden z uživatelů poznamenal, že nejspíš bojují o to, kdo se narodí dříve. Druhý pak napsal, že se sice v břiše matky perou, po narození se ale budou milovat. Tomu odpovídá i tvrzení jejich otce, že začátkem tohoto roku bylo na ultrazvuku vidět, jak se jeho dcery naopak objímají. On sám věří, že jeho holčičky i přes mírné potyčky budou mít harmonický vztah.

Podle dostupných zpráv se dvě bojovnice, které můžete vidět na záběrech z ultrazvuku ve videu níže, narodily 8. dubna císařským řezem a obě jsou zdravé. My jim i rodičům přejeme hodně sil a věříme, že dvojčata budou úspěšně bojovat o své místo na slunci po celý život.

 

 

Vidíte na ultrazvuku také auto?

FOTO: Nastávající máma šla na ultrazvuk. Otec dítěte si všiml, že miminko má tvar AUTA! Vidíte to také?

Článek je zařazen v: dvojčata , souboj , ultrazvuk , rvačka , děloha