Virály

7. června 2022 10:06

redakce Prima Lajk

VIDEO: Zaměstnanec Disneylandu pokazil páru zásnuby! Myslíte, že na to měl právo?

Zásnuby jsou jedním z nejkrásnějších momentů v životě. Pokud vám je teda někdo nezkazí…

Říká se, že Disneyland je nejšťastnějším místem na Zemi. Pro spoustu lidí to tak určitě je, ale pro Američana, který se chystal položit nejdůležitější otázku ve svém životě a poklekl před legendárním Disneyho zámkem před svou přítelkyní, aby ji požádal o ruku, tomu tak rozhodně nebylo.

@the.tiser

happily never after??? 😱 #ohhellno #ohhellnah #fyp #foryou #foryoupage #trending #viral #disney #disneyland #proposal #america

♬ -

Jejich romantickou chvilku totiž totálně pokazil zaměstnanec zábavního parku, když se přiřítil k zamilované dvojici a vyrazil muži krabičku s prstenem z ruky. Ukázalo se totiž, že vstup na platformu, kde muž poklekl, je nejspíš zakázán. Ať už to však bylo jakkoli, pracovník si nemohl vybrat horší načasování, aby páru zkazil jejich kouzelný okamžik.

Jen pár dní po tomto incidentu se k nepříjemné situaci vyjádřil i mluvčí Disneylandu, který se rozhodl za celý zábavní park i zaměstnance omluvit. „Je nám líto, jak to všechno dopadlo,“ stálo v oficiální zprávě. „Omluvili jsme se zúčastněnému páru a nabídli jsme jim kompenzaci,“ dodal mluvčí.


Přečtěte si také