Virály

25. září 2018 16:13

redakce Prima Lajk

VIDEO: Zaměstnanec restaurace byl zatčen poté, co ho natočili, jak plive na pizzu. Tyhle nechutné záběry šokovaly internet

Nevíme, co ho k tomu vedlo, ale zákazníci si určitě jeho vybíjení zlosti nezasloužili.

Na sociálních sítích se o víkendu objevilo opravdu nechutné video, které zachycuje muže plivajícího na pizzu, kterou zrovna připravuje zákazníkovi. Záběry byly pořízeny v Detroitu a zaměstnanec jménem Jaylon Kerley na nich svou slinu vypouští na těsto předtím, než jej polije omáčkou. A samozřejmě se to neobešlo bez následků.

Okamžitě po zveřejnění videa na internetu majitel podniku pro jistotu stáhl z nabídky inkriminovaný druh pizzy a Jaylona propustil. Místní policie ho navíc zatkla a sdělila médiím, že mu za tento čin hrozí obvinění. Jaylonova kolegyně Quinelle May, která sdílela video, tvrdila, že hříšník neměl svůj den. Zároveň však připustila, že to neudělal poprvé. Dodala, že zveřejnila záběry s dobrým úmyslem, její šéfové jí ale prý kvůli videu vyhrožují. Už dříve se snažila upozornit manažery na to, co se děje, nikdo ji ale prý neposlouchal.

Teď je zhnusená nejen svým plivajícím, teď už bývalým kolegou, ale i svými nadřízenými, kteří jí akorát vyhrožují a snaží se zatajit před zákazníky pravdu. O tom, že její pohoršení je naprosto oprávněné, se můžete přesvědčit v inkriminovaném videu, které najdete níže.

Sdílejte článek

Přečtěte si také