Virály

26. července 2021 16:39

redakce Prima Lajk

VIDEO: Zděšená matka ukázala, co našla pod synovou postelí. Takový hnus fakt nečekala!

Nemilé překvapení čekalo na matku pubertálního syna poté, co vstoupila do jeho pokoje.

Čeká to každého rodiče. Z roztomilého miminka vyroste nadávající, náladový puberťák, který žije ve svém světě. Skoro nemluví, všechno je pro něj „trapný“, a když už něco řekne, jenom se pohádáte. Důležité je toto šílené období přečkat a neustále si opakovat, že z toho jednou vyroste a odstěhuje se.

Přesně tak se určitě uklidňovala i Amanda Nighbert, dietoložka a matka dospívající syna. Před pár dny zveřejnila odstrašující video o tom, jaké to skutečně je, být matkou puberťáka. To, že jsou teenageři nepořádní se tak nějak ví, ale to, co zažila Amanda už přesahuje všechny meze. Na videu můžete vidět udivený a znechucený výraz matky, která nemůže uvěřit svým očím, jaký svinčík se pod synovou postelí skrývá.

@amandanighbertrd

When is the last time you cleaned under your teenagers bed?!! #boys #teenagers

♬ Oh No - Kreepa

Plastové flašky, talíře, obaly od brambůrků nebo použité nádobí. To je jen zlomek toho, co si puberťák za několik týdnů „nasyslil“ pod svou postelí. Jakmile to však matka spatřila, okamžitě ho donutila bordel uklidit do posledního drobečku. Synáčka teď čeká asi přísný dozor, aby se podobný incident neopakoval.


Přečtěte si také