Virály

23. září 2020 17:34

sarka.turcekova@gmail.com

VIDEO: Žena dostala hysterický záchvat poté, co ji prodavačka požádala, aby si nasadila roušku. Tyhle záběry děsí internet

Když vstoupila do obchodu, tak ji jen požádali, aby si nasadila podle pravidel pandemie na ústa roušku. To ale psychicky nezvládla.

Na internetu kolují záběry ženy, která právě vstoupila do obchodu. Neměla na ústech a nose roušku, a tak ji prodavačka požádala, jestli by si ji mohla nasadit – v opačném případě většinou přístup do obchodů není možný. Určitě ale nečekala, jak žena zareaguje. Byla už při vstupu do krámu nejspíš pořádně napružená, protože na výzvu zareagovala tak, že začala rozbíjet všechny věci, které jí přisly do cesty. Smetla z regálů všechny láhve s alkoholem, takže všude byly rázem střepy a rozlitá tekutina, rozbila i pár vajec.

Pak praštila kolegu prodavačky a začala do něj i kopat. Vyděšená pracovnice přiznala, že to není poprvé, co se jí něco takového stalo, a vyzvala k tomu, aby byla klíčovým pracovníkům poskytnuta větší ochrana proti napadání během pandemie. Jen v loňském roce jí zákaznice uhodila do obličeje, protože jí prodavačka odmítla podat alkohol, jelikož už byla zjevně opilá. Prodavači se doteď vzpamatovávají z šoku.

Sdílejte článek
Štítky obchod rouška koronavirus prodavačka prodavač chirurgická maska Internet

Přečtěte si také