Virály

4. října 2022 16:48

redakce Prima Lajk

VIDEO: Žena odbarvila vlasy své pětileté dceři. Lidé na internetu ji za to nenávidí

Maminka pětileté holčičce dovolila, že si může odbarvit vlasy na blond.

Ohledně mateřství a výchovy se ženy často neshodnou. Žádná matka by sice jiné matce neměla říkat, jak by měla vychovávat své děti, ale existují určité věci, které společnost zkrátka odsuzuje. A jednou z nich je také barvení vlasů u dětí.

Demi Lucy May Engemann na svůj TikTok nahrála video, které se rychle stalo virálním hitem. Žena sama sebe na profilu popisuje jako „ředitelku cool maminek“. Na videonahrávce ukazuje, jak vzala svou pětiletou dceru Maude do kadeřnického salónu. Její holčička si prý přála obarvit vlasy. Žena navíc ve videu odkrývá i informaci o tom, že dcera vynechala kvůli jejich společnému dni školu.

„Přála si odbarvit vlasy, aby na nich mohla mít růžovou barvu,“ popsala žena v popisku videa. Osmadvacetiletá maminka za video sklidila velkou vlnu kritiky. „Opravdu si nemyslím, že je bezpečné odbarvovat dětské vlasy, dokud ještě není ani v pubertě,“ píše například jedna žena. „Když jsi jí obarvila dětské vlasy, bude je mít v budoucnu hodně zničené a budou jí vypadávat,“ okomentovala další. Na druhou stranu se objevilo také spousty komentářů, které celou situaci podpořily. „Život je krátký a tohle je zábava. Tohle pro ni bude krásná vzpomínka,“ napsala Lauren. „Je hrozně šťastná a tohle je krásná vzpomínka, kterou budete mít vy obě. Hrozně krásné,“ doplnila Paola.

@demilucymay_

Here’s your sign to say “yes” more 🥹 pure joy! #HausLabsFoundation#momsoftiktok#mommydaughter#hairtok#utah#thatgirl#thatgirlaesthetic#girly#hair#momtok

♬ Love You So - The King Khan & BBQ Show


Přečtěte si také