Virály

31. května 2021 14:43

sarka.turcekova@gmail.com

VIDEO: Žena sdílela dojemnou zprávu poté, co přišla o svého otce! Co lidem vzkazuje?

Smrt je vždy tragickou událostí. Tahle žena se rozhodla podělit se o svou zkušenost na sociálních sítích.

Dojemný příběh sdílela na zoufalá žena na internetu poté, co přišla o svého otce při tragické nehodě. O svého otce přišla, když 55letý Trevor Badger havaroval ve svém letadle ve výběhu na rodinné farmě ve Velké jižní oblasti západní Austrálie. Napřed se bála žít sama v zahraničí, a to hlavně pro případ, že by se její rodině mohlo něco stát, a ona by u toho nebyla. Rodiče ji však podporovali v tom, aby žila svůj život a neohlížela se na ně. Když však byla na Novém Zélandě, její nejhorší obavy se naplnily – otec při letecké nehodě zemřel.

Smutný zážitek sdílela na TikToku s tím, že nikdy necítila větší psychickou bolest. A vyzvala ostatní, aby své rodiče pevně objali a řekli jim, že je milují, dokud ještě mohou. Její video bylo zhlédnuto víc než 628 tisíckrát a má více než 137 tisíc lajků. Přišlo jí také tisíce komentářů od lidí, kteří vyjadřují soustrast jí i její rodině.

@chelsbadger

Rest In Peace, Dad 😢💔 #heartbroken #perth #auckland #westernaustralia #grief #livingabroad #livingoverseas #losingaparent #restinpeace #aussieinnz

♬ Night Trouble By Petit Biscuit - Tyler


Přečtěte si také