VIDEO: Žena se poprvé po 30 letech setkala se svým bratrem. Ten jí řekl šokující tajemství, které se dozvěděl od jejich matky

Máte-li nějaké sourozence, víte, jak úzká vazba dokáže vzniknout.

Dokonce když jste se prali jako malí, nikdo vás nikdy nepochopí tak, jako váš sourozenec. Pokud někdo ztratí kontakt se svým sourozencem, je v dnešní době jednoduché ho díky internetu ho znovu najít.

Christina Housel nevěděla příliš o své matce ani o zbytku celé její rodiny. Rozhodla se zjistit, co možná nejvíce. Byla velmi překvapena, když zjistila, že má bratra jménem Lyles James Berryman. Ačkoli Lyles byl velmi skeptický, nakonec se s Cristinou setkal. Byla velmi nadšená, cestovala z Washingtonu až do Arizony, aby se s ním poprvé setkala. Když se poprvé uviděli, bylo zřejmé, že jsou příbuzní.

To, co se stalo později, bude pro Christinu šok. Jejich matka zemřela, když byl chlapec malý. Před tím Lylesovi řekla, že má dvě sestry-dvojčata, ale nevěděla, kde bydlí. Lyles si vzpomněl na příběh a věděl, že je čas sestry hledat. To vedlo k tomu, že se společně s Christinou vyfotili na Facebook a pod snímek napsali: "Potkali jsme se po 30 letech. Stále hledáme dvojčata, která se narodila na Floridě kolem května nebo dubna roku 1992–94."

Netrvalo dlouho a dvojčata Lauren a Ashley fotky našly. Jakmile se sestry zadívaly na cizí lidi na fotografii, uvědomily si, že skutečně vypadají jako oni. To vedlo k tomu, že se na ně obrátily a domluvily se na setkání. Když se čtyři sourozenci konečně setkali, potvrdilo se, že jsou skutečně příbuzní. Poté spolu trávili spoustu času.

Dokážete si představit, že nevíte, že máte tři sourozence po dobu 30 let a pak se s nimi setkáte?

Sdílejte článek

Přečtěte si také