Žena dostala infekci po speciální úpravě obočí 2
Autor: Youtube / The Doctors Žena dostala infekci po speciální úpravě obočí 2

VIDEO: Žena si nechala vytetovat obočí a krutě toho litovala. Co jí způsobilo tyhle odporné puchýře?

Publikováno: 17.04.2019
Když už si chcete nechat zdokonalit obočí, měli byste si dát velký pozor, komu se svěříte do péče. Můžete totiž snadno dopadnout jako tahle žena.

reklama

Slyšeli už jste o tzv. microbladingu? Jestli ne, jedná se o čepelkovou úpravu obočí, která údajně dokáže opravit jeho drobné nedostatky a zvýraznit přirozenou krásu. Nejmenovaná žena, která se stala ústřední postavou amerického televizního pořadu The Doctors, ji zná moc dobře a asi se jí už do konce života bude vyhýbat obloukem. Po absolvování této procedury, která zahrnuje i částečné vytetování pigmentu do kůže jehličkami, totiž dostala infekci. Na obočí se jí vytvořily bolavé puchýře a oční víčka jí napuchly do netušených rozměrů.

Host ve zmíněném pořadu, kde odborníci na zdravotnictví a wellness diskutují o trendech krásy a skutečných příbězích lidí, použil tuto ženu jako odstrašující příklad toho, co se stane, když v saloně nedostatečně sterilizují nástroje a pořádně nevyčistí pleť svým klientům. Moderátorka pak v této souvislosti divákům doporučila, aby neabsolvovali microbladning v případě, že mají zkušenosti s alergickou reakcí na barvu na vlasy či při jiném tetování inkoustem. Dodala také, že je důležité, aby byli lidé velmi opatrní a vybírali si pouze zaškolené a certifikované pracovníky.

Není jasné, zda se ženě už podařilo zbavit infekce a znovuobnovit původní obočí. Že ale musela hodně trpět, o tom se můžete přesvědčit v následujícím videu.

 

 

Nejšílenější obočí všech dob 11

GALERIE: 16 nejhorších obočí, která jste kdy viděli. Tyhle šílenosti na obličeji vás budou strašit ve snech

reklama