návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

VIDEO: Žena si nechala vytetovat obočí a krutě toho litovala. Co jí způsobilo tyhle odporné puchýře?

Když už si chcete nechat zdokonalit obočí, měli byste si dát velký pozor, komu se svěříte do péče. Můžete totiž snadno dopadnout jako tahle žena.
Vydáno: 17.04.2019
Žena dostala infekci po speciální úpravě obočí 2
Autor: Youtube / The Doctors Žena dostala infekci po speciální úpravě obočí 2
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Slyšeli už jste o tzv. microbladingu? Jestli ne, jedná se o čepelkovou úpravu obočí, která údajně dokáže opravit jeho drobné nedostatky a zvýraznit přirozenou krásu. Nejmenovaná žena, která se stala ústřední postavou amerického televizního pořadu The Doctors, ji zná moc dobře a asi se jí už do konce života bude vyhýbat obloukem. Po absolvování této procedury, která zahrnuje i částečné vytetování pigmentu do kůže jehličkami, totiž dostala infekci. Na obočí se jí vytvořily bolavé puchýře a oční víčka jí napuchly do netušených rozměrů.

Host ve zmíněném pořadu, kde odborníci na zdravotnictví a wellness diskutují o trendech krásy a skutečných příbězích lidí, použil tuto ženu jako odstrašující příklad toho, co se stane, když v saloně nedostatečně sterilizují nástroje a pořádně nevyčistí pleť svým klientům. Moderátorka pak v této souvislosti divákům doporučila, aby neabsolvovali microbladning v případě, že mají zkušenosti s alergickou reakcí na barvu na vlasy či při jiném tetování inkoustem. Dodala také, že je důležité, aby byli lidé velmi opatrní a vybírali si pouze zaškolené a certifikované pracovníky.

Není jasné, zda se ženě už podařilo zbavit infekce a znovuobnovit původní obočí. Že ale musela hodně trpět, o tom se můžete přesvědčit v následujícím videu.

 

 

Nejšílenější obočí všech dob 11

GALERIE: 16 nejhorších obočí, která jste kdy viděli. Tyhle šílenosti na obličeji vás budou strašit ve snech

Článek je zařazen v: obočí , puchýře , microblanding , tetování