reklama

reklama

Žena si potírá obličej menstruační krví 2
Autor: Youtube / Caters Clips Žena si potírá obličej menstruační krví 2

VIDEO: Žena si potírá obličej menstruační krví, aby se zbavila křečí. Dámy, šly byste do tohoto nechutného rituálu taky?

Publikováno: 22.05.2019
Menstruační křeče jsou opravdové zlo. Že by ale proti nim pomohla krev na obličeji?

reklama

Menstruační bolesti a křeče v podbřišku jsou pro ženy jednou z nejhorších součástí menstruace. Žena jménem Yazmina Jade Adler ale tvrdí, že přišla na způsob, jak se jich zbavit. Jde ovšem o velmi netradiční metodu – 26letá Jane si totiž rozmazává vlastní menstruační krev po celém obličeji a rtech.

Tento proces podle ní posiluje tělo i mysl a díky tomu pomáhá zmírnit křeče. Součástí je i meditace a spojení se s vlastním tělem. Tuhle léčebnou proceduru údajně provádí už 10 měsíců až rok a její bolesti úplně odezněly. Když v jedné americké televizní show popisovala svůj rituál i jeho pozitivní účinky, neubránila se slzám.

Setkala se taky se spoustou negativních reakcí poté, co na sociálních sítích zveřejnila video, na němž si krev rozmazává po obličeji. Bránila se však tím, že jde o její posvátný rituál, o nějž se chtěla podělit s ostatními. Nikoho však do jeho provádění nenutí. Podle následujících záběrů si troufáme tvrdit, že by se k ní ani tak příliš mnoho žen nepřidalo… nebo se mýlíme?

 

 

Menstruační krev jako způsob léčby 1

NECHUTNÉ FOTO: Žena si potřela obličej menstruační krví kvůli bizarnímu důvodu! Před čím se tím chrání?

reklama