Virály

21. března 2021 17:39

sarka.turcekova@gmail.com

VIDEO: Žena si v taxíku stáhla roušku a schválně kašlala na řidiče! Lidé jí za to nadávají

Mladá naštvaná žena, která si odmítla nasadit roušku během jízdy taxíkem, se stala hvězdou internetu. V tom horším slova smyslu.

Tohle muselo řidiče pořádně naštvat, po celou dobu tohoto šíleného incidentu ale zachoval klid. Prudká hádka začíná v momentě, kdy na záběru vidíme sedět tři ženy na zadním sedadle, přičemž řidič sedí vepředu za volantem. Všichni mají nasazené roušky, ale jedna 24letá žena odmítne si roušku přes ústa nasadit s tím, že se začne rozčilovat, hádat a vztekle kašlat na řidiče. Po chvilce stáhne roušku z úst i jemu, sebere mu telefon a začne mu vulgárně nadávat. Namísto aby ji její kamarádky okřikly, tak jí ještě povzbuzovaly. Žena křičí „Se*u na rousky!“a její kamarádka prohlásí, že má koronavirus. Kvůli tomuto chování je nyní vyšetřovaná policií, to jí ale stále nepodnítilo k tomu, aby se veřejně omluvila.

Žena naopak na Instagramu tvrdí, že by se na jejím místě zachoval každý úplně stejně. Těžko říct, kdo by s ní v tomto případě sympatizoval... I když možná se někteří odpůrci koronaviru najdou. Přitom je ale kromě nevhodného chování, které se podle policistů v San Francisku „ukázalo jako bezcitné ignorování bezpečnosti a zdraví důležitého pracovníka uprostřed pandemie“, obžalovaná také z pokusu o krádež a napadení 32letého řidiče. Momentálně je zatčená a čeká, jaký trest dostane. Je tak možné, že si svoje neomalené a hysterické vystupování odpyká ve vězení. Taxikář se po této zkušenosti proti tomu bojí ještě dál vykonávat svou práci, protože má strach, koho zase nabere.

Sdílejte článek
Štítky Instagram San Francisco koronavirus COVID-19 korona chirurgická maska Covid žena si stáhla roušku

Přečtěte si také