Virály

12. července 2022 11:08

redakce Prima Lajk

VIDEO: Žena tři týdny neuklízela poté, co jí manžel řekl lenochu. Neuvěříte, jak to u nich vypadalo!

Manželka odmítla na tři týdny uklízet dům poté, co ji muž obvinil z toho, že se nestará o domácnost. Jeho reakce byla neskutečná.

Nad drzostí některých lidí zůstává jen rozum stát. O to víc člověka poté zamrzí to, když je k němu nespravedlivý jeho nebližší. Své o tom ví i jedna žena vystupující na TikToku pod přezdívkou Mrs. Messy, která se nijak netají tím, že má za muže narcistického manžela s šílenou tchyni. Pravidelně se o své bláznivé zážitky ze života i každodenních rutinních domácích prací dělí se svými fanoušky na sociálních sítích, kterých je už 163 tisíc.

Ti se však u jednoho z posledních videí na jejím profilu doslova zhrozili nad tím, jak neskutečně sobecký a arogantní skutečně dokáže být manžel influencerky. Žena totiž zveřejnila klip, ve kterém přiznala, že na tři týdny přestala uklízet celý dům poté, co ji její muž obvinil z toho, že je líná a nestará se o domácnost. „Nevím, jak může být někdo tak líný jako ty! Nikdy kolem domu nic neděláš,“ zněla drsná slova z úst nevděčného manžílka, po kterých si žena řekla dost.

@mrsmessytiktok

#messy #messytok #cleaning #cleaningmotovation

♬ Oh No - Kreepa

Influencerka totiž poté sdílela, že její manžel už šílený nepořádek nemohl vydržet, a tak raději odešel ke své mamince, než aby se na úklidu domova podílel. „To raději opustil vás i vašeho syna, protože se nechtěl obtěžovat s úklidem?“ podivovala se nevěřícně nad reakcí manžela jedna z fanynek, zatímco další poznamenala, že by se s takovým chlapem raději rozvedla, než žila takový život.

Sdílejte článek
Štítky manželství lenoch nevděčný manžel

Přečtěte si také