Virály

22. září 2018 09:47

redakce Prima Lajk

VIDEO: Žena tvrdí, že denně pila svou vlastní moč. Neuvěříte, co zázračného to udělalo s jejím tělem

Chcete zhubnout a nefungují na vás žádné diety? Zkuste tuhle metodu.

Pro zhubnutí jsou občas lidé ochotní udělat vše. Zkoušejí nejrůznější druhy diet, hladoví, cvičí… a když nic z toho nefunguje, buď to vzdají, nebo se uchýlí k nějakému šílenému řešení. Třeba jako 46letá Leah Sampson, která podle svých slov zhubla neuvěřitelných 50 kg díky tomu, že pila vlastní moč. Ano, čtete správně. A to není vše – žlutou tekutinu ze svého měchýře používala dokonce i na čištění zubů, mytí vlasů a oplachování očí.

Tahle matka dvou dětí z kanadské Alberty vážila i kvůli svým stravovacím návykům, které zahrnovaly obrovské množství hovězího, vepřového i kuřecího masa, téměř 120 kilogramů. Trpěla chronickou únavou a její ruce se prý třásly tak, že si ani nemohla umýt hlavu. Trápily ji takové bolesti, až měla dokonce pocit, že už nechce žít. A tehdy se poprvé setkala s urinoterapií, tedy léčbou vlastní močí, a rozhodla se jí dát šanci. Vedle toho přešla na paleo stravu, která zahrnuje pouze to, co jedli naši pravěcí předci, což znamená, že vyřadila veškeré nezdravé zpracované potraviny a jedla pouze to, co by si byli schopni ulovit i lidé v pravěku.

Ačkoliv neexistují žádné vědecké důkazy, které by podpořily přínosy pití moči, Leah věří, že právě to je tajemstvím jejího drastického úbytku na váze. Nyní váží 68 kilogramů, v urinoterapii hodlá dále pokračovat a doufá, že si díky ní svou hmotnost udrží. Jejím přáním je taky to, aby inspirovala ostatní. I proto nejspíš natočila video, v němž absolvuje celou svou pravidelnou proceduru s vlastní močí. Na to se nyní můžete podívat níže, a kdybyste náhodou chtěli tuto léčbu podstoupit, jistě vám poslouží jako užitečný manuál. Ovšem těm, kteří neholdují požívání vlastních tělních tekutin, doporučujeme připravit si na tyto záběry předem žaludky, rozhodně to není žádný čajíček.

Sdílejte článek
Štítky moč léčba dieta tekutina Alberta urinoterapie hubnutí

Přečtěte si také