Virály

18. května 2022 14:47

redakce Prima Lajk

VIDEO: Žena vlezla do výběhu s opicemi, aby je nakrmila křupkami. Nechápe, co udělala špatného

Američanka v zoo přelezla plot, aby se dostala do výběhu s opicemi. Ani po obžalobě si nemyslí, že se něčím provinila.

Lucy Rae z Texasu se minulý rok nechtěně proslavila kvůli virálnímu videu, ve kterém byla viděna, jak vlezla v zoologické zahradě do výběhu s opicemi a divokou zvěř chtěla krmit pálivými křupkami. Po tomto incidentu byla žena okamžitě vyhozena a zatčena policií. Video se už však stihlo během několika hodin rozšířit všemi sociálními sítěmi, odkud se na ni strhla neuvěřitelná vlna kritiky a nadávek.

I přesto však Rae tvrdí, že neudělala nic špatného, protože nikomu neublížila a nic se žádnému zvířeti nestalo. Stejným argumentem odůvodňoval incident i její právník s tím, že „žádné zvíře nebylo nikdy její rukou zneužito“. Navzdory několika cedulím rozmístěným po zoo se zákazem krmení se však právník odvolával na jiná virální videa, na kterých opice jedí popcorn a pijí pivo.

Předvolaná odbornice na opice Victoria Milne však tvrdila, že ačkoli pár pálivých křupek zvířatům neublížilo, vniknutí na jejich území je rozrušilo a způsobilo šok. V důsledku obrovské kauzy byla Rae vyhozena ze své práce v právnické firmě a případ stále prošetřuje policie. „Naučila jsem se, že si křupky nechám už vždycky jen pro sebe. Nebudu se o ně s nikým dělit,“ poznamenala žena jako ponaučení.

Sdílejte článek

Přečtěte si také