Virály

10. srpna 2018 13:38

redakce Prima Lajk

VIDEO: Žena zastavila auto uprostřed dálnice poté, co jí explodoval mobil s padělanou baterkou. Tohle se může stát i vám!

Bacha na podvodné součástky do mobilu, můžou vám být osudné.

Možná si myslíte, že když si ke svému chytrému telefonu pořídíte nějakou část, která není originál, ale pouhá náhražka, nemůže v tom být zas takový rozdíl. A je od dost levnější, což je nejdůležitější. Tohle video vám ale dokáže, že někdy se právě na těchto komponentech šetřit opravdu nevyplatí. Řidička ve východní Číně totiž musela zastavit a opustit své auto uprostřed dálnice poté, co se jí náhle vzňal její iPhone položený na palubní desce. O pár sekund později explodoval navíc ještě jednou a stala se z něj nebezpečná ohnivá koule. Záběry ukazují, že již při prvním vzplanutí žena vyjekne a zpanikaří, řídí však dál, protože je právě uprostřed dopravního ruchu a telefon záhy vyhasl. Když se pak ale znovu zapálí a tentokrát nepřestává hořet, okamžitě zastaví a snaží se křičet na kolemjedoucí, že jí explodoval mobil.

Manžel šokované řidičky tvrdí, že jí před několika měsíců v jednom servisu na mobilní telefony vyměnili baterku. Vzniklé škody na iPhonu nebo palubní desce však servis odmítá uhradit. A to přesto, že telefon explodoval sám od sebe, aniž by se ho majitelka dotkla. Společnost však tvrdí, že baterka byla pravá a odmítá převzít za tuto událost zodpovědnost. Manželé se však nehodlají vzdát a udělají vše proto, aby dosáhli zasloužené náhrady. Ať tak či tak, žena může být ráda, že se jí ani nikomu jinému při tomto hrůzostrašném incidentu nic nestalo. Podívejte se sami na videu níže, jak málo stačilo, aby vše mělo mnohem horší následky.

Sdílejte článek

Přečtěte si také