Virály

2. prosince 2022 09:37

redakce Prima Lajk

VIDEO: Žena zažila ten nejpodivnější pracovní pohovor. Na jaké bizarní otázky se jí ptali?

Žena musela vyplnit ten nejbizarnější osobnostní kvíz, aby dostala práci.

Tiktokerka Celestial Bean, která na sociální síti vystupuje pod přezdívkou GGingerVitis, se ucházela o práci v obchodě s potravinami. Po pracovním pohovoru jí však bylo řečeno, že než jí bude práce nabídnuta, musí ještě dokončit osobnostní test. „To nebude nic těžkého,“ říkala si Celestial. Jak se ale ukázalo, žádná legrace to nebyla.

O to se koneckonců mladá žena podělila i se svými sledujícímu na sociální síti, kteří po zhlédnutí videa zůstali stejně v šoku, jako ona sama. Onen osobnostní test, při kterém měla Celestial odpovídat první věcí, která ji napadla, byl totiž jedním velkým bizárem.

@ggingervitis

These make no effing sense. #jobapplication #personalityassessment

♬ original sound - ✨Supreme Bean✨

Video, které zveřejnila na TikToku, začíná první „otázkou“. ‚Odoláte pokušení‘ bylo napsáno nad obrázkem ženy dívající se na hromadu dortíků. Jako by už první bod nebyl dostatečně matoucí, další snímek byl ještě více šílený. ‚Vývařovna‘. Nic jiného. Žádné další vysvětlení ani otázka. Jen popis a možnosti ‚Já‘ nebo ‚Já ne‘. „Co to znamená,“ kladla si zmateně žena otázku. „Jsem dobrovolníkem ve vývařovnách? Jsem já sama vývařovna? Chodím do vývařoven? Na co se sakra ptají? Vždyť to není ani otázka,“ ptala se zmateně žena ve videu.

Na třetím z celkem padesáti obrázků z „osobnostního kvízu“ byla poté fotka chobotnice s popisem ‚Nové zážitky‘. „Jsem pro novým zážitkům, ale nebudu jíst chobotnici. Co to sakra je?“ ptala se pořád dokola Celestial. Lidé po zhlédnutí jejího videa nakonec zůstali stejně v šoku, jako žena sama.

„Jak máš sakra vědět, jaká odpověď je správná? Vždyť to ani nejsou skutečné otázky,“ pozastavoval se nad tím jeden z uživatelů v komentářích, zatímco další rezolutně prohlásil, že by na to neměl nervy. Pro nás je jediné možné vysvětlení, že si zaměstnavatel udělal z uchazečky o práci legraci. Jinak si to totiž neumíme vysvětlit.


Přečtěte si také