Ženě se stal pořádný fail
Autor: tiktok.com/@alliwanttodoismile Ženě se stal pořádný fail

VIDEO: Ženě nejde odstranit dočasné tetování z Halloweenu. Jak to vysvětlila v práci?

TF. Publikováno: 03.11.2022
Dočasné tetování se ukázalo trvalejší, než si žena myslela.

reklama

Už máme po Halloweenu, a tak se kromě přehlídky originálních kostýmů můžeme kochat i pořádnými halloweenskými faily, protože, řekněme si to na rovinu, ty jsou daleko zábavnější. O jeden takový přešlap se podělila s internetem i Britka Elizabeth Rose, která své neštěstí sdílela na TikToku.

 

 

Podle všeho si totiž dala na obličej dočasné tetování lebky, které ale, jak se ukázalo, drželo na tváři mnohem víc, než si myslela. Svůj fail sdílela Rose v krátkém virálním videu s komentářem, že doufá, že se jí nálepku nakonec podaří dát dolů. „Sakra, zítra mám v práci důležité schůzky,“ rozčilovala se žena v klipu, který zhlédlo více než 1,6 milionů lidí.

Jak ale druhý den Britka informovala své nedočkavé fanoušky, nakonec se jí tetování opravdu podařilo odstranit, i když měla půlku obličeje celou zarudlou od všeho toho drhnutí. Co si ale budeme povídat, pořád je lepší mít na důležité pracovní schůzce trochu červenou kůži než nakreslenou lebku na obličeji.

Vienna Doll 10

GALERIE: Žena vtipným způsobem ukazuje, co se ve skutečnosti skrývá za fotkami na sociálních sítích. Jak vypadá realita?

reklama