Alexandra Souverneva - žhářka 1
Autor: youtube.com Alexandra Souverneva - žhářka 1

VIDEO: Ženě obviněné ze žhářství hrozí až 9 let vězení. Lesní požár založila, když ohřívala medvědí moč

rd. Publikováno: 07.10.2021
Bizarní případ žhářství z Kalifornie. Kvůli ohřívání medvědí moči žena spálila přes 3 000 hektarů půdy.

reklama

3 470 hektarů půdy, 26 domovů poničených a 185 nadobro zničených. Tak takový je výsledek konání jisté ženy, která 22. září založila v Kalifornii požár, během něhož došlo ke strašlivé destrukci nejen kousku přírody, ale který rovněž připravil mnoho lidí a rodin o střechu nad hlavou. Neudělala to zřejmě schválně, jakmile se však dozvíte, jak k tomu došlo, budete si nejspíš ještě dlouho klepat na čelo.

Alexandra Souverneva byla údajně na cestě do Kanady, když se zastavila na kraji lesa a dostala žízeň. Kousek opodál našla malou louži vody, rozpoznala v ní ale medvědí moč. Snažila se vodu vyfiltrovat sáčkem s čajem, to ale nepomohlo, a tak se Alexandra rozhodla, že vodu zkusí uvařit, aby z ní moč odfiltrovala. Místo toho však založila požár, který se ihned začal nekontrolovatelně šířit dál.

 

Ženu na místě činu nachytala požární hlídka, vyšetřovatelé navíc zjistili, že by mohla být spojena i s dalším požárem, a její historka tak mohla být z velké části vymyšlená, protože požár založila schválně. Momentálně tak žena čelí obvinění ze žhářství a pokud bude uznána vinnou, hrozí jí až 9 let vězení plus cokoliv dalšího, co na ni ještě najdou.

Tajný vztah Týnuš Třešničkové 1

FOTO: Týnuš Třešničková jako tajná milenka?! Česká youtuberka údajně randí s ženatým podnikatelem

reklama